Ochranná fólia Screenshield Samsung G935 Galaxy S7 edge

Doprava 3,5 €,Info v obchode
Doporučená ponuka compy.sk

Info v obchode3,5 €100 % • 2 181 recenziíĎalšie informácie

Ochranná fólia ScreenShield pre Samsung Galaxy S7 edge (G935) na displej telefónu: Chcete zvýšiť ochranu svojho mobilného telefónu? Použite kvalitný ochrannú fóliu na displej ScreenShield pre mobilný telefón Samsung Galaxy S7 edge. Odolná fólia ochráni pred odieraním displeja a zakryje drobné škrabance. Chcete zvýšiť ochranu svojho mobilného telefónu? Použite kvalitný ochrannú fóliu na displej ScreenShield pre mobilný telefón Samsung Galaxy S7 edge. Odolná fólia ochráni pred odieraním displeja a zakryje drobné škrabance. Vďaka priehlednosti vás nijako nebude obmedzovať v používaní telefónu. Vysokej odolnosti polyuretánové fólie zodpovedá i výrobcom poskytovaná doživotná záruka na ochrannú fóliu. hlavné prednosti Ochráni pred škrabancami aj odrením Výrobca ponúka doživotnú záruku Plne priehledná fólia

1zákazník odporúča produkt

• Lacná a kvalitná fólia, ktorá ma v balení aj tekutý aplikátor, handričku a stierku. Hladký a klzký povrch ktorý nepripomína gumu.
      • asi nič

mal som na svojom S7 Edge predtým fóliu od ZAGG - Invisibleshield HD a taktiež som bol veľmi spokojný ochránila mi mobil veľa krát pred poškrabaním a pádmi, ale fólia sa ťažko zháňa a je drahá, keďže po pol roku už bola dosť otlačená a poodlepovaná tak som ju strhol a objednal som si túto značku v prípade, že ak nebudem spokojný tak objednam znova ZAGG a pokiaľ ju naskladnia tak aspoň nejakú ochranu budem mať na mobile. Avšak fólia ma milo prekvapila, povedla by som, že povrch je dokonca ešte hladši ako na predošlej fólii a ľahko sa lepí, dokonca má aj ochranu stredného tlačítka a kryje celé horné okolie predného fotoaparátu, slúchadla a senzorov. ZA TÚ CENU FÓLIU URČITE ODPORÚČAM